לקבלת שירות בווצאפ

צמחים ועציצים

הורטנציה הורטנציה
הורטנציה פרח מדהימה ...יוצה מי עונת האביב עד סטו קיים בכל מיני צבעים  -כחול /ורוד/ לבו/ ירוק- העציץ מגיע בלי כלי. שולחים מה שיש במלאי.
מחיר: 100 ₪  
הנחה 18%
סחלב 2 ענפים סחלב 2 ענפים
סחלב 2 ענפים. יפה ומרשים סחלב מזן פנלופסיסיס .עציץ הסחלב בעל פרחים עמידים לאורך חודשים רבים, והצמח עצמו מחדש את פריחתו כל עונה. יתכן שינויים בצבע הסחלב בהתאם למלאי הקיים. המחיר לא כולל כלי.
מחיר: 169 ₪ 200 ₪
סחלב בודד סחלב בודד
סחלב ענף 1.עציץ הסחלב בעל פרחים עמידים לאורך חודשים רבים, והצמח עצמו מחדש את פריחתו כל עונה. יתכן שינויים בצבע הסחלב בהתאם למלאי הקיים. המחיר לא כולל כלי.
מחיר: 149 ₪  
סחלב מולטי סחלב מולטי
סחלב מולטי , הוא סחלב נמוך מי הסטנדרטים אבל אבל עם הרבה יותר ענפים ופריחה. יש לא נוכחות . מתאים כמתנה ליולדותת יום הולדת למשחדים..לגברים ולנשים... המחיר לא כולל כלי. הצבע יהיה לפי פני המלאי.
מחיר: 155 ₪  
ספטיפיליום ספטיפיליום
ספטיפיליום  הוא צמח טרופי ..שמקורו הוא צפון  דרום אמרוקה. מאוד קל לטיפול.בעם בשבוע להשקות אוטו במיים..הפריחה שלו מאוד יפה ועדינה המחיר לא כולל כלי. למזמינים   
מחיר: 120 ₪  
הנחה 10%
אנטוריום 18 אנטוריום 18
אנטוריום הוא צמח טרופי בעל פריחה אקזוטית מרשימה. האנטוריום שייך למשפחת הלופיים, המאופיינת בפריחה ייחודית – החלק הצבעוני של הפרח הוא למעשה עלה דמוי לב (בצע אדום) שנמצא מתחת לתפרחת, התפרחת נקראת בעברית "מתחל", המתחל הוא קבוצת פרחים קטנים השזורים בשיבולת מרשימה. המחיר לא
מחיר: 145 ₪ 160 ₪
עציץ אזלאה ורוד עציץ אזלאה ורוד
עציץ פורח עונתי בוורוד בדלי פח ורוד כולל דלי
מחיר: 129 ₪  
 

עוד ב- Your flowers